Оберіг

Головна

Раді вітати Вас на сторінці організації колективного управління ГО "Об’єднання колективного управління "Оберіг" (до 2019р. мало найменування Всеукраїнське об’єднання суб’єктів авторських і суміжних прав „Оберіг”)!

ОКУ "Оберіг" є організацією колективного управління по правам виконавців, у зв’язку з чим запрошуємо виконавців до співпраці. Водночас, якщо Ви є не лише виконавцем, але й автором, ми також допоможемо захистити і реалізувати Ваші авторські права. Більш детальну інформацію можете отримати тут.

ОКУ „Оберіг”, на відміну від майже всіх інших організацій, має статус уповноваженої організації (свідоцтво №1 від 31.07.2003р.), яка уповноважена у порядку, визначеному в постанові Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 р. № 71 «Про затвердження розміру винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм та порядку її виплати», здійснювати збір і розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм та контроль за правомірним використанням таких фонограм (відеограм) наступними способами:

· комерційне використання зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах виконань, публічне виконання опублікованих з комерційною метою фонограм та їх примірників, публічна демонстрація опублікованих з комерційною метою відеограм та їх примірників у місцях з платним, безплатним входом;

· публічне сповіщення та ретрансляція (повторне публічне сповіщення) зафіксованих у фонограмах виконань, а також безпосередньо фонограм, опублікованих з комерційною метою, та їх примірників у передачах ефірного і (або) супутникового радіомовлення;

· публічне сповіщення та ретрансляція (повторне публічне сповіщення) зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах виконань, а також безпосередньо фонограм і (або) відеограм, опублікованих з комерційною метою, та їх примірників у передачах ефірного і (або) супутникового телебачення, кабельного радіомовлення і (або) телебачення чи через мережу Інтернет.

Водночас, ОКУ „Оберіг” є також організацією колективного управління (свідоцтво №1/2003 від 08.07.2003р.), яка відповідно до повноважень, наданих їй суб’єктами авторського права або їх представниками, надає дозволи на використання творів. Отже, звернувшись в ОКУ „Оберіг” ви можете повністю вирішити питання авторського права і суміжних прав. У зв’язку з цим запрошуємо до співпраці сумлінних користувачів, які бажають здійснювати свою діяльність в рамках закону. Більш детальну інформацію можете отримати тут.